REZERVASYON YAPIN
27
Sep, 2023
28
Sep, 2023
1
Yetişkin
0
Çocuk

İşlev sayfası: Gizlilik ve Çerezler

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Güveninize değer veriyoruz ve bize verdiğiniz tüm kişisel bilgileri korumayı ve muhafaza etmeyi taahhüt ediyoruz. Zaman zaman güncellediğimiz bu belge, kişisel verilerinizi nasıl kullandığımızı ve işlediğimizi ve çerezleri nasıl kullandığımızı açıklamaktadır. Ayrıca, kişisel bilgilerinizle ilgili sorularınız varsa bizimle nasıl iletişime geçebileceğinizi de anlatır.

Yelken Bay Beach & Hotel, web sitelerimiz ve mobil uygulamalarımız aracılığıyla web sitemiz ve sosyal medya platformları aracılığıyla online bilgilendirme hizmetleri sağlar. Aşağıdaki bilgiler tüm bu platformlar için geçerlidir.

Mahremiyet

Yelken Bay Beach & Hotel ne tür kişisel bilgiler kullanır?

Rezervasyon yaptığınızda adınız, adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz, ödeme bilgileriniz, sizinle seyahat eden konukyanların isimleri ve konaklamanız için tercihleriniz sorulacaktır.

Rezervasyonlarınızı yönetmeyi kolaylaştırmak için bir kullanıcı hesabı açabilirsiniz. Bu, kişisel ayarlarınızı kaydetmenize, önceki rezervasyonları gözden geçirmenize ve gelecekteki rezervasyonları yönetmenize olanak tanır.

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, rezervasyon yapmasanız bile, IP adresiniz veya tarayıcınız gibi belirli bilgileri ve bilgisayarınızın işletim sistemi, uygulama sürümü, dil ayarları ve size gösterilen sayfalar hakkında bilgiler toplayabiliriz. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, mobil cihazınızı, cihaza özel ayarları ve özellikleri ve enlem/boylam ayrıntılarını tanımlayan verileri de toplayabiliriz.

Belirli sosyal medya hizmetlerini kullandığınızda da hakkınızda bilgi alabiliriz.

 

Yelken Bay Beach & Hotel kişisel verilerinizi neden toplar?

 • Rezervasyonlar: Her şeyden önce, kişisel verilerinizi çevrimiçi rezervasyonunuzu tamamlamak ve yönetmek ve rezervasyon bilgilerinizi rezervasyon yaptığınız konaklama birimine iletmek için kullanırız.
 • Müşteri hizmetleri: Yerel ofisimizde 8’den fazla personelimiz ile 7/24 uluslararası müşteri hizmetleri sunuyoruz. Bilgilerinizi global müşteri hizmetlerimizle paylaşmak, bize ihtiyacınız olduğunda hızlı bir şekilde yanıt vermenizi sağlar – uygun hizmetleri bulmanıza yardımcı olmak ve rezervasyonunuzla ilgili olabilecek tüm sorularınızı çözmek içindir.
 • Konuk değerlendirmeleri: İletişim bilgilerinizi konaklamanızdan sonra sizi bir konuk değerlendirmesi yazmaya davet etmek için kullanabiliriz. Bu, diğer gezginlerin kendilerine en uygun kalacak yeri seçmelerine yardımcı olabilir.
 • Hesap yönetimi: Web sitemizde kullanıcı hesabı olanağı sunuyoruz. Bize verdiğiniz bilgileri, rezervasyonlarınızı yönetmenize, özel fırsatlardan yararlanmanıza, gelecekteki rezervasyonlarınızı daha kolay yapmanıza ve kişisel ayarlarınızı yönetmenize olanak tanımak için bunu yönetmek için kullanırız. Kişisel ayarları yönetmek, listeleri tutmanıza ve paylaşmanıza, fotoğrafları paylaşmanıza, daha önce aradığınız mülkleri görmenize ve konaklama ve destinasyonlar hakkında sağladığınız diğer bilgileri görmenize olanak tanır. Ayrıca, kaldığınız yerler hakkında gönderdiğiniz yorumları görmenizi sağlar. İsterseniz, kendi adınız veya seçtiğiniz bir ekran adı ile ilişkilendirilmiş herkese açık bir profil oluşturarak kullanıcı hesabınızda belirli bilgileri paylaşabilirsiniz. Bu platformda paylaşabileceğiniz bilgi türleri arasında fotoğrafınız, kaldığınız yerlerin adları, listeleriniz,
 • Pazarlama faaliyetleri: Bilgilerinizi yasaların izin verdiği şekilde pazarlama faaliyetleri için de kullanırız. Örneğin:
  • Bizimle rezervasyon yaptığınızda veya bir kullanıcı hesabı oluşturduğunuzda, seyahatle ilgili benzer ürün ve hizmetler hakkında size haber göndermek için iletişim bilgilerinizi kullanabiliriz. Ayrıca müşterilerimize düzenli olarak e-posta ile haber bültenleri gönderiyoruz. İstediğiniz zaman pazarlama iletişiminden vazgeçebilir veya aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.
  • Bizimle paylaştığınız bilgilere dayanarak, Yelken Bay Beach & Hotel web sitesinde, mobil uygulamalarda veya sosyal medya siteleri dahil olmak üzere üçüncü taraf web sitelerinde size özel teklifler gösterilebilir.
  • Belirli bir teklifin ilginizi çekebileceğini düşündüğümüzde, sizinle telefonla iletişim kurmaya karar verebiliriz.
 • Diğer iletişimler: Bizimle paylaştığınız iletişim bilgilerine bağlı olarak e-posta, posta, telefon veya kısa mesaj yoluyla sizinle iletişime geçebileceğimiz başka zamanlar olabilir. Bunun birkaç nedeni olabilir:
  • Yaptığınız taleplere yanıt vermemiz ve bunları işlememiz gerekebilir.
  • Çevrimiçi bir rezervasyonu tamamlamadıysanız, rezervasyonunuza devam etmeniz için size bir hatırlatma e-postası gönderebiliriz. Bu ek hizmetin, hizmet kalemlerini tekrar aramanıza veya tüm rezervasyon detaylarını sıfırdan doldurmanıza gerek kalmadan bir rezervasyona devam etmenizi sağladığı için sizin için yararlı olduğuna inanıyoruz.
  • Hizmetlerimizi kullandığınızda, size bir anket gönderebilir veya sizi Gezgin deneyiminiz hakkında bir inceleme sunmaya davet edebiliriz.
  • Ayrıca, uzaktayken yardıma ihtiyacınız olursa Traveller ile nasıl iletişime geçeceğiniz veya Traveller’ı kullanarak yaptığınız önceki rezervasyonların bir özeti gibi rezervasyonunuzla ilgili diğer materyalleri de gönderebiliriz.
 • Pazar araştırması: Bazen müşterilerimizden pazar araştırmasına katılmalarını isteriz. Pazar araştırmasının bir parçası olarak bize verdiğiniz tüm ek kişisel bilgiler yalnızca sizin izninizle kullanılacaktır.
 • Dolandırıcılığın tespiti ve önlenmesi: Kişisel verileri dolandırıcılığın ve diğer yasa dışı veya istenmeyen faaliyetlerin tespiti ve önlenmesi için kullanabiliriz.
 • Hizmetlerimizi iyileştirme: Son olarak, kişisel bilgileri hizmetlerimizi iyileştirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve çevrimiçi seyahat hizmetlerimizin işlevselliğini ve kalitesini iyileştirmek için analitik amaçlarla kullanırız.

 

Yelken Bay Beach & Hotel sosyal medyayı nasıl kullanıyor?

Sosyal medyayı web sitemizi tanıtmak, iyileştirmek ve kolaylaştırmak için kullanıyoruz. Örneğin, Yelken Bay Beach & Hotel web sitesine sosyal medya eklentilerini entegre ettik. Bu nedenle, butonlardan birine tıkladığınızda ve sosyal medya hesabınızla kaydolduğunuzda, bilgiler sosyal medya sağlayıcınızla paylaşılır ve muhtemelen ağınızdaki diğer kişilerle paylaşılmak üzere sosyal medya profilinizde sunulur.

Bu Butonlar uygulamaya ek olarak, Yelken Bay Beach & Hotel sosyal medyayı çeşitli sosyal medya sitelerinde hesap tutarak ve sosyal uygulamalar sunarak kullanır. Bu sosyal medya hizmetleri, Yelken Bay Beach & Hotel ile bilgi paylaşmanıza izin verebilir. Bir sosyal medya uygulamasına kaydolduğunuzda, Yelken Bay Beach & Hotel ile hangi bilgilerin paylaşılacağı size bildirilecektir. Bizimle paylaşmayı seçtiğiniz bilgiler, sosyal medya profilinizde, e-posta adresinizde, durum güncellemelerinizde ve arkadaş listenizde zaten mevcut olan temel bilgileri içerebilir. Bu bilgiler, uygulamanın kendisinde veya web sitemizde benzersiz bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için gereklidir. Web sitemizi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmek, seyahat noktalarında arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve seyahatle ilgili hizmetlerimizi analiz etmek ve geliştirmek gibi şeyleri kolaylaştırır.

Ayrıca, sosyal medya hesaplarınızla Yelken Bay Beach & Hotel hizmetlerinde oturum açmanızı da sağlayabiliriz. Sosyal medya sağlayıcınız, bu gibi durumlarda verilerinizi nasıl kullandıkları ve işledikleri hakkında size daha fazla bilgi verebilir.

 

Yelken Bay Beach & Hotel verilerinizi üçüncü taraflarla nasıl paylaşır?

Bazı durumlarda, kişisel verilerinizi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

 • Rezervasyon yaptığınız konaklama: Rezervasyonunuzu tamamlamak için ilgili rezervasyon detaylarını rezervasyon yaptığınız hizmetlere (oteller/kiralamalar/arabalar/geziler/turlar/aktiviteler) aktarmamız gerekmektedir. Bu, adınız, iletişim ve ödeme bilgileriniz, sizinle seyahat eden konukların adları ve rezervasyon yaparken belirttiğiniz tercihler gibi bilgileri içerebilir.
 • Yerel Ofislerimiz: Rezervasyon sürecinde ve konaklamanız boyunca size destek olmak için bilgileriniz Yelken Bay Beach & Hotel kurumsal ailesinin yan kuruluşları ile paylaşılabilir. Yelken Bay Beach & Hotel kurumsal ailesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yelken Bay Beach & Hotel Hakkımızda sayfasını ziyaret edin . Bilgileriniz, ilginizi çekebilecek seyahatle ilgili teklifleri size sunmak ve size sunmak için analiz için Yelken Bay Beach & Hotel grubunun diğer üyeleriyle de (örneğin: turxtour.com, saridolmus.com ve ttpillow.com) paylaşılabilir. özelleştirilmiş hizmetler.
 • Üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları: Kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilen amaçlarla bizim adımıza işlemek için üçüncü taraf hizmet sağlayıcıları kullanabiliriz. Örneğin, rezervasyon bilgilerini az önce rezerve ettiğiniz hizmet kalemine bizim adımıza göndermek için hizmet sağlayıcıları kullanabilir veya üçüncü şahısların sizinle iletişime geçmesini isteyebiliriz. Bir rezervasyon gerektirdiğinde, ödeme veya ödeme garantilerini kolaylaştırmak için üçüncü taraf ödeme hizmeti sağlayıcılarıyla da çalışabiliriz. Konaklama ve hizmetlerimizi diğer platformlarda pazarlamak için üçüncü taraf reklam ağlarıyla da çalışırız veya analitik amaçlarla üçüncü taraf sağlayıcıları dahil ederiz. Bu hizmetlerden herhangi birine dahil olan bu üçüncü taraflar, gizlilik anlaşmalarına tabi olacak ve kişisel bilgilerinizi yukarıda belirtilen amaçlar dışında herhangi bir amaçla kullanmalarına izin verilmeyecektir.
 • Yetkili makamlar: Web sitemizde ve mobil uygulamalarımızda (Oteller/Kiralamalar/Arabalar/Geziler/Tur/Aktiviteler) listelenen hizmet öğelerini dağıtmak için dünyanın dört bir yanındaki ortak web siteleri ile çalışıyoruz. Bu iş ortaklarından birinin web sitelerinden rezervasyon yaptığınızda, onlara verdiğiniz bazı kişisel bilgiler bizimle paylaşılabilir. Benzer şekilde, örneğin hesabınızın yönetiminin bir parçası olarak, rezervasyonunuzla ilgili soruları ele alabilmeleri ve pazarlama amaçları için rezervasyonunuzu yönetmek için bu iş ortağıyla bilgi paylaşabiliriz. Bu bağlamda bilgileriniz bu iş ortaklarının gizlilik politikalarına tabidir.
 • İş ortakları: Hizmetleri dağıtmak veya reklamını yapmak ve iş ortaklarımızın seyahatle ilgili hizmetlerini dağıtmalarına ve reklamlarını yapmalarına yardımcı olmak için dünya çapındaki iş ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz. Bu, hizmetlerinin web sitemize entegre edildiği veya web sitemizde özelleştirilmiş bir reklam göstermelerinin sağlandığı veya bizim onların web sitesinde reklam verdiğimiz anlamına gelebilir. İş ortaklarımızdan birinin web sitesinde rezervasyon yaptığınızda, onlara verdiğiniz bazı kişisel veriler bize iletilecektir. Bazı iş ortakları, sizin tarafınızdan talep edilmesi halinde kişisel verilerinizi bizden alabilir. Bir iş ortaklarının web sitesinde rezervasyon yaptığınızda, daha fazla bilgi için lütfen bu iş ortaklarının web sitelerindeki gizlilik politikalarını okuyun.

 

Yelken Bay Beach & Hotel mobil cihazları nasıl kullanır?

Çeşitli mobil cihazlar için ücretsiz uygulamalarımız var ve normal web sitemizin mobil cihazlar için optimize edilmiş sürümlerini kullanıyoruz. Bu uygulamalar ve mobil web siteleri, kişisel bilgilerinizi web sitemizin yaptığına benzer şekilde işler ve ayrıca yakınınızdaki hizmetleri bulmak için konum hizmetlerini kullanmanıza olanak tanır.

 

Gezgin, bizimle paylaştığınız konuk değerlendirmelerini ve destinasyonla ilgili diğer bilgileri nasıl kullanır?

Bizim aracılığımızla rezerve edilen herhangi bir hizmeti kullandıktan sonra, hizmet öğesi, çevredeki alanlar ve varış noktası hakkında bilgi isteyebilecek bir konuk incelemesi göndermeye davet edileceksiniz. Adınızın yorumunuzda görünmesini istemiyorsanız, ekran adınızı (kullanıcı hesabınızda seçebileceğiniz) kullanabilir veya anonim olarak görüntülenebilir. Konuk değerlendirmesini tamamlayarak, bunun örneğin web sitelerimizde, mobil uygulamalarımızda, sosyal medya hesaplarımızda ve ilgili hizmet bilgileri sayfasında ( Şartlar ve Koşullarımızda ayrıntılı olarak açıklandığı şekilde) görüntülenebileceğini kabul ediyorsunuz. diğer yolcuları kullandığınız hizmet öğesinin kalitesi hakkında bilgilendirmek için sosyal uygulamalarda veya ilgili mülkün web sitesinde veya iş ortağımızın web sitesinde.

Bir misafir incelemesinin faydalı olduğunu veya yardımcı olmadığını belirtirseniz, konuk değerlendirmelerini sıralamak ve öncelik sırasına koymak için bunu diğer müşterilerden gelen geri bildirimlerle birleştiririz. Diğer gezginlerin doğru varış noktasını bulmalarına yardımcı olmak için, listelerinizdeki bilgileri veya bizimle anonim bir biçimde paylaştığınız destinasyonla ilgili diğer bilgilerdeki bilgileri kullanabiliriz.

 

Çerez

Çerez nedir?

Çerez, bilgisayarınızın tarayıcısına veya mobil cihazınıza yerleştirilen küçük bir veri miktarıdır. Bu Gizlilik ve Çerez Politikası, çerezler ve benzer teknolojiler için geçerlidir (bundan böyle birlikte “çerezler” olarak anılacaktır).

 

Çerezler neden kullanılır?

Web sayfalarının hafızası yoktur. Bir web sitesinde sayfadan sayfaya geziniyorsanız, sayfalar arasında aynı kullanıcı olarak tanınmazsınız. Çerezler, tarayıcınızın web sitesi tarafından tanınmasını sağlar. Bu nedenle, çerezler çoğunlukla yaptığınız seçimleri – tercih ettiğiniz dil ve kullandığınız para birimi gibi seçimleri – hatırlamak için kullanılır. Ayrıca, bir web sitesine döndüğünüzde tanınmanızı sağlarlar.

 

Tüm çerezler aynı şeyi mi yapıyor?

Hayır, farklı çerez türleri ve bunları kullanmanın farklı yolları vardır. Çerezler işlevlerine, ömürlerine ve bir web sitesine kimin yerleştirdiğine göre kategorilere ayrılabilir.

 

Çerezler nasıl kullanılır?

Web sitemiz aşağıdaki çerez türlerini kullanır:

 • Teknik çerezler: Ziyaretçilerimize, ihtiyaç ve isteklerine otomatik olarak uyum sağlayan, gelişmiş ve kullanıcı dostu bir web sitesi sunmaya çalışıyoruz. Bunu başarmak için, web sitemizi size göstermek, düzgün çalışmasını sağlamak, kullanıcı hesabınızı oluşturmak, oturum açmak ve rezervasyonlarınızı yönetmek için teknik çerezler kullanıyoruz. Bu teknik çerezler, web sitemizin düzgün çalışması için kesinlikle gereklidir.
 • İşlevsel çerezler: Tercihlerinizi hatırlamak ve web sitemizi verimli ve etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için işlevsel çerezler de kullanıyoruz. Örneğin, tercih ettiğiniz para birimini ve dili, aramalarınızı ve daha önce görüntülediğiniz mülkü hatırlıyoruz. Bu işlevsel tanımlama bilgileri, web sitemizin çalışması için kesinlikle gerekli değildir, ancak sizin için işlevsellik katar ve deneyiminizi geliştirir.
 • Analitik çerezler: Bu çerezleri, ziyaretçilerimizin web sitesini nasıl kullandığı hakkında fikir edinmek, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenmek, web sitemizi optimize etmek ve iyileştirmek ve ilgi çekici ve alakalı olmaya devam ettiğimizden emin olmak için kullanıyoruz. Topladığımız veriler, hangi web sayfalarını görüntülediğinizi, hangi yönlendirme/çıkış sayfalarını kullandığınızı, hangi platform türünü kullandığınızı, tarih ve saat damgası bilgilerini ve belirli bir sayfada yaptığınız tıklama sayısı, fareniz gibi ayrıntıları içerir. hareketler ve kaydırma etkinliği, kullandığınız arama kelimeleri ve web sitemizi kullanırken yazdığınız metinler. Ayrıca, üçüncü taraf web sitelerinde reklamlar da dahil olmak üzere çevrimiçi bir reklam gösterildikten sonra kullanıcıların web sitemizle nasıl etkileşime girdiklerini öğrenmek için çevrimiçi reklam kampanyalarımızın bir parçası olarak analitik çerezleri kullanırız. Kim olduğunuzu bilemeyiz ve yalnızca anonim veriler elde ederiz.
 • Ticari çerezler: Bunları size diğer web sitelerinde Gezgin reklamları göstermek için kullanırız. Buna “yeniden hedefleme” denir ve aradığınız destinasyonlar, görüntülediğiniz mülkler ve size gösterilen fiyatlar gibi web sitemizdeki tarama faaliyetlerinize dayanmayı amaçlar.

 

Gezgin çerezleri ne kadar süre etkin kalır?

Kullandığımız çerezlerin değişen ömürleri vardır. Bazılarında belirlediğimiz maksimum kullanım ömrü, web sitemizi son ziyaretinizden itibaren beş yıldır. Tüm çerezleri istediğiniz zaman tarayıcınızdan silebilirsiniz. Gezgin çerezlerini tarayıcınızdan kaldırmak için aşağıdaki bağlantıya gidin (lütfen bu bağlantıya tıkladığınızda tüm Gezgin çerezlerinin hemen kaldırılacağını unutmayın): Çerezleri Temizle.

 

Gezgin çerezlerini nasıl tanıyabilirsiniz?

Çerezlerimizi tarayıcı ayarlarınızda bulabilirsiniz.

 

Gezgin üçüncü taraf pazarlama ve analiz çerezleri kullanıyor mu?

Evet. Yelken Bay Beach & Hotel, güvenilir ve tanınmış çevrimiçi reklamcılık ve pazarlama şirketlerinin hizmetlerini kullanır. Gezgin ayrıca analitik amaçlar için üçüncü taraf sağlayıcıları kullanabilir. Hizmetlerini etkinleştirmek için bu şirketlerin çerezleri yerleştirmesi gerekir.

Kullandığımız sağlayıcılar, tüketici bilinci oluşturmaya ve sorumlu iş ve veri yönetimi uygulamaları ve standartları oluşturmaya kararlıdır.

Çevrimiçi reklamcılık ve pazarlama şirketleri söz konusu olduğunda, yalnızca Network Advertising Initiative (NAI) ve/veya Interactive Advertising Bureau (IAB) üyesi olan şirketlerle çalışmaya çalışıyoruz. NAI ve IAB üyeleri, endüstri standartlarına ve davranış kurallarına bağlıdır. NAI ve IAB üyeleri, davranışsal reklamcılığı devre dışı bırakmanıza izin verir. Bilgisayarınıza bir reklam tanımlama bilgisi dosyası yerleştirmiş olabilecek NAI üyelerini belirlemek için www.networkadvertising.org ve www.youronlinechoices.com adresini ziyaret edin. Bir NAI veya IAB üyesinin davranışsal reklamcılık programından çıkmak için, çıkmak istediğiniz şirkete karşılık gelen kutuyu işaretlemeniz yeterlidir.

Google Analytics tarafından analitik amaçlarla veri toplanmasını kontrol etmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmek isteyebilirsiniz: Google Analytics Opt-out Tarayıcı Eklentisi.

 

Gezgin tanımlama bilgisi verilerine kim erişebilir?

Gezgin tanımlama bilgilerine yalnızca Gezgin erişebilir. Üçüncü şahıslar tarafından yerleştirilen tanımlama bilgilerine bu üçüncü şahıslar tarafından erişilebilir.

 

Çerez tercihlerinizi nasıl yönetebilirsiniz?

Örneğin, Internet Explorer, Safari, Firefox veya Chrome’daki tarayıcı ayarlarınızı kullanarak, hangi tanımlama bilgilerinin kabul edileceğini ve hangilerinin reddedileceğini belirleyebilirsiniz. Bu ayarları nerede bulacağınız, kullandığınız tarayıcıya bağlıdır. İhtiyacınız olan ayarları bulmak için tarayıcınızdaki “Yardım” işlevini kullanın.

Belirli tanımlama bilgilerini kabul etmemeyi seçerseniz, web sitemizdeki bazı işlevleri kullanamayabilirsiniz. Ayrıca, bir çevrimiçi reklamcılık ağından çıkmak, çevrimiçi reklamcılık veya pazarlama analizi almayacağınız veya bunlara tabi olmayacağınız anlamına gelmez. Bu, devre dışı bıraktığınız ağın artık web tercihlerinize ve tarama kalıplarınıza göre uyarlanmış reklamlar sunmayacağı anlamına gelir.

 

Gezgin web işaretçileri kullanıyor mu?

Gezgin, tanımlama bilgilerinin yanı sıra bazen web işaretçileri de kullanır. Bir web işaretçisi, bilgisayarınıza bir web sayfası isteğinin parçası olarak veya bir HTML e-posta iletisinde teslim edilen yalnızca bir pikselden oluşan küçük bir grafik görüntüdür. Doğrudan veya hizmet sağlayıcılar aracılığıyla, bu pikselleri, çevrimiçi reklam gösterilen bir kullanıcının da rezervasyon yapıp yapmadığını öğrenmek için web sitemizde veya üçüncü taraf web sitelerinde çevrimiçi reklamlarımızın bir parçası olarak kullanırız; Size sunduğumuz seyahatle ilgili hizmetleri optimize etmek için ortak web siteleri ile dönüşümü izlemek ve bir kullanıcının trafik modellerini analiz etmek.

 

Güvenlik

Traveller, kişisel verilerinizi korumak için hangi güvenlik prosedürlerini uygular?

Avrupa veri koruma yasalarına uygun olarak, yetkisiz erişimi ve kişisel bilgilerin kötüye kullanımını önlemek için makul prosedürlere uyuyoruz.

Bize verdiğiniz kişisel bilgileri korumak ve muhafaza etmek için uygun iş sistemlerini ve prosedürlerini kullanıyoruz. Ayrıca sunucularımızdaki kişisel bilgilere erişmek ve bunları kullanmak için güvenlik prosedürleri ve teknik ve fiziksel kısıtlamalar kullanıyoruz. Yalnızca yetkili personelin, çalışmaları sırasında kişisel bilgilere erişmesine izin verilir.

Kredi kartı bilgileriniz – rezervasyon sürecinin bir parçası olarak ihtiyaç duyulduğunda – en fazla 10 gün süreyle saklanır. Bundan sonra, kredi kartı verileriniz ya sistemlerimizden kalıcı olarak silinecek ya da dolandırıcılık tespiti amacıyla sistemimizde karma olarak kalacaktır. Bu, kredi kartı bilgilerinizi kişisel hesabınızda saklamayı seçmediğiniz sürece geçerlidir.

 

Çocuklar

Yelken Bay Beach & Hotel tarafından sunulan hizmetler 18 yaşından küçük çocuklara yönelik değildir. Hizmetlerimizden herhangi birinin kullanımına yalnızca bir ebeveyn veya vasinin geçerli onayı ile izin verilir. 18 yaşından küçük bir çocuktan bilgi alırsak, onu silme hakkımızı saklı tutarız.

İletişim

Yelken Bay Beach & Hotel’e vermiş olduğunuz kişisel verilerinizi nasıl kontrol edebilirsiniz?

Hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgileri her zaman gözden geçirme hakkına sahipsiniz. yelkenbay@gmail.com adresinden bize e-posta göndererek kişisel verilerinizin bir özetini talep edebilirsiniz . Yetkisiz kişilerin kişisel verilerinize erişmesini önlememize yardımcı olmak için lütfen e-postanızın konu satırına “Kişisel bilgi isteyin” yazın ve kimlik kartınızın bir kopyasını ekleyin.

Sizin için sahip olduğumuz kişisel bilgiler yanlışsa, talebiniz üzerine bunları güncelleyeceğiz. Ayrıca , konu satırına “Kişisel bilgilerin silinmesi talebi” ibaresini içeren bir e-posta göndererek müşteri veri tabanımızdan kişisel verilerinizin kaldırılmasını talep edebilirsiniz . Ancak, örneğin kayıt tutma veya dolandırıcılık faaliyetlerini tespit etme gibi yasal veya idari amaçlarla belirli bilgileri saklamamız gerekebilir. Gezgin web sitesinde hesabınızda oturum açarak ve hesabınızı kaldırmayı seçerek istediğiniz zaman kullanıcı hesabınızı silebilirsiniz.

Yelken Bay Beach & Hotel web sitesinde ve uygulamalarında kişisel verilerin işlenmesinden kim sorumludur?

Yelken Bay Beach & Hotel, web sitelerinde ve mobil uygulamalarında kişisel verilerin işlenmesini kontrol eder. Yelken Bay Beach & Hotel, yasalara göre kurulmuş özel bir limited şirket olan Yelken Bay Beach & Hotel tarafından hazırlanmıştır ve çevrimiçi ofisleri yelkenbay.com’da bulunmaktadır. Bu gizlilik bildirimi hakkında herhangi bir öneriniz veya yorumunuz varsa, lütfen yelkenbay@gmail.com adresine bir e-posta gönderin.

Son güncelleme, Mayıs 2022