Standart Oda

Standart Odamız, 1 Çift Kişilik Yatak ve 1 Tek Kişilik Yatak, Komodin, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır. Modaya uygun mobilyalar ile döşenmiştir. Ultramodern cam banyomuz, konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklarla birlikte saç kurutma makinesi, banyo ve makyaj aynası ile donatılmıştır. Elektrik akımı: 220 Volt’tur. 24 saat sıcak su mevcuttur. Odalarda sigara içmek […]

Devamı

Connection Oda 1+1

Bahçe Katı Connection Oda Talep Doğrultusunda 1+1 olarak hizmet vermektedir. 2 Çift Kişilik Yatak ve 2 Tek Kişilik Yatak, Komodin, Mini Bar, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır.

Devamı

Bahçe Katı Suit Oda

Bahçe Katı Suit Odada 1 Çift Kişilik Yatak ve 2 Kişilik Koltuk, Komodin, Mini Bar, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır.

Devamı

Deluxe Oda 65 m² 1+1

Deluxe Oda 65 m² 1+1, 1 Çift Kişilik Yatak ve 2 Tek Kişilik Yatak, 2 Komodin, Mini Bar, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır.

Devamı

STANDART ODA – ÜST KAT

Standart Üst Kat Odamız, 1 Çift Kişilik Yatak ve 2 Tek Kişilik Yatak, Komodin, Mini Bar, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır. Modaya uygun mobilyalar ve bir balkon ile döşenmiştir. Ultramodern cam banyomuz, konaklamanız sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklarla birlikte saç kurutma makinesi, banyo ve makyaj aynası ile donatılmıştır. Elektrik akımı: 220 Volt’tur. 24 […]

Devamı

STANDART ODA – BAHÇE KATI

Standart Bahçe Katı Odamız, 1 Çift Kişilik Yatak ve 1 Tek Kişilik Yatak, Komodin, Mini Bar, TV, Klima, Banyo ve Elbise Dolabından oluşmaktadır.

Devamı

Daire Yelken 3+1

Damla Villa 3+1 Daire, Ebevyn odası, 1 Çift Kişilik Yatak ve 2 Yatak odası; 2 Tek Kişilik Yatak + 1 Tek kişilik Yatak, Oturma odası, Amerikan Mutfak’tan oluşmaktadır.

Devamı

Start a Conversation

Hi! Click one of our member below to chat on Whatsapp

Whatsapp İletişim

Whatsapp İletişim

Yelken Bay

offline